Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2003), 30/9/2016 06:35
   Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως    προσέλθουν (με λευκή α... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2001), 30/9/2016 06:35
   Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως    προσέλθουν (με λευκή α... περισσότερα...
Ανακοίνωση Επιτροπής Υποδομών, 29/9/2016 06:51
 Κατόπιν αιτημάτων πολλών σωματείων η Επιτροπή Υποδομών αποφάσισε όπως δώσει παράταση μίας εβδομάδα... περισσότερα...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 28/9/2016 11:11
 Από την Τεχνική Επιτροπή θα παρακολουθήσουν τα κάτωθι παιχνίδια οι :       Σαββατο 01/10/2016 ΝΕΩΝ   ΑΗ... περισσότερα...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 28/9/2016 11:10
               ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ ΦΑΣΗ                            ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΩΡΑ 15.30... περισσότερα...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR, 28/9/2016 11:09
 Κατόπιν αποφάσεως του Δ.Σ. το σωματείο ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα JUNIOR στον B΄ όμ... περισσότερα...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ , 28/9/2016 11:09
 Κατόπιν αποφάσεως του Δ.Σ. το σωματείο ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα Παίδ... περισσότερα...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, 28/9/2016 10:30
 Τα μέλη του Δ.Σ. θα παρακολουθήσουν τα κάτωθι παιχνίδια :  Σάββατο  ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ -ΑΝΟΙΞΗ κ.ΜΠΕΡΤΟ... περισσότερα...
Συλλυπητήρια, 28/9/2016 09:15
 Ο πρόεδρος το Δ.Σ. και το προσωπικό της Ένωσης εκφράζουν τα θερμότερα των συλλυπητηρίων τους στ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο01/10/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο01/10/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΤετάρτη28/09/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
1-2
4.ΑΝΟΙΞΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξηςΤετάρτη28/09/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
5.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη28/09/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-1
6.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑναβύσσουΤετάρτη28/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-0
7.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη28/09/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-0
8.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη28/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
9.ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑφιδνώνΤετάρτη28/09/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-1
10.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαλυβίωνΤετάρτη28/09/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
1-1
11.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓέρακαΤετάρτη28/09/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-3
12.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΡαφήναςΣάββατο01/10/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
13.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο01/10/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
14.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο01/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
15.ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαλυβίωνΣάββατο01/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
16.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο01/10/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
17.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο01/10/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓέρακαΣάββατο01/10/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΣάββατο01/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
20.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΣάββατο01/10/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.
21.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο01/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.
22.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαπασιδέρηΣάββατο01/10/1610:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
Νέων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο01/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
24.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒoca ΑrenaΣάββατο01/10/1610:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.
25.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓραμματικούΣάββατο01/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
26.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο01/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
Νέων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο01/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.
28.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣBATISTAΣάββατο01/10/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
29.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΣάββατο01/10/1610:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
30.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο01/10/1612:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
Νέων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο01/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
32.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΣάββατο01/10/1610:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΣΜΥΡΝΗ Α.
33.ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο01/10/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
34.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔροσιάςΣάββατο01/10/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή02/10/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή02/10/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
3.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή02/10/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή02/10/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
5.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή02/10/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
6.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒάρηςΚυριακή02/10/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή02/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
8.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή02/10/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
9.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή02/10/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή02/10/1616:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
11.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή02/10/1616:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
12.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή02/10/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
13.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή02/10/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
14.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΚυριακή02/10/1616:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
Παίδων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή02/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
16.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΚυριακή02/10/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ.
17.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή02/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
18.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑναβύσσουΚυριακή02/10/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.
19.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή02/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Παίδων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή02/10/1610:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
21.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/10/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.
22.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή02/10/1610:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
23.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή02/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Παίδων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΚυριακή02/10/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.
25.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή02/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
26.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
27.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή02/10/1610:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Παίδων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΚυριακή02/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
29.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑυλώναΚυριακή02/10/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.
30.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή02/10/1610:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
31.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΚυριακή02/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.